| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A4 |
| Vuosimalli | 2005, 2004, 2003, 2002, 2001 |
| Korimalli | Avant |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet Audi A4 B6 Avant (8E5) 2001-2005” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.