| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | BMW |
| Malli | 3-sarja |
| Vuosimalli | 1999, 1998, 1997, 1996, 1995 |
| Korimalli | Touring |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet BMW 3-sarja Touring (E36) 1995-1999” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.