| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Dacia |
| Malli | SANDERO |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020 |
| Korimalli | Hatchback |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet Dacia SANDERO III (BJI) 2020-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.