| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Kia |
| Malli | CARNIVAL |
| Vuosimalli | 2006, 2005, 2004, 2003, 2002 |
| Korimalli | Tila-auto |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet Kia CARNIVAL I (GQ) 2002-2006” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.