| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Mazda |
| Malli | MPV |
| Vuosimalli | 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999 |
| Korimalli | Tila-auto |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet Mazda MPV II (LW) 1999-2006” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.