| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Peugeot |
| Malli | 206 |
| Vuosimalli | 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002 |
| Korimalli | Station Wagon |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet Peugeot 206 SW (2E/K) 2002-2008” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.