| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Saab |
| Malli | 9-4X |
| Vuosimalli | 2012, 2011 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet Saab 9-4X SUV 2011-2012” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.