| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | GOLF |
| Vuosimalli | 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014 |
| Korimalli | MPV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet Volkswagen GOLF Sportsvan (AM1, AN1) 2014-2020” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.