| Paino | 2,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Citroen |
| Malli | C5 |
| Vuosimalli | 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 |
| Korimalli | Farmari |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 130 kattotelineet Citroen C5 II Farmari 2008-2017” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.