| Paino | 2,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Fiat |
| Malli | STILO |
| Vuosimalli | 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003 |
| Korimalli | Estate |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 130 kattotelineet Fiat STILO Multi Wagon (192) 2003-2010” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.