| Paino | 2,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | C-MAX |
| Vuosimalli | 2019, 2018, 2017, 2016, 2015 |
| Korimalli | MPV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 130 kattotelineet Ford C-MAX Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2015-2019” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.