| Paino | 2,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | RANGER |
| Vuosimalli | 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 |
| Korimalli | Lava / alusta |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 130 kattotelineet Ford RANGER Mk2 (ET) 2007-2011” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.