| Paino | 2,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Mazda |
| Malli | 5 |
| Vuosimalli | 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 130 kattotelineet Mazda 5 (CR19) 2005-2010” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.