| Paino | 2,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | E-sarja |
| Vuosimalli | 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003 |
| Korimalli | T-Model |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 130 kattotelineet Mercedes E-sarja T-Model (S211) 2003-2008” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.