| Paino | 2,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | E-sarja |
| Vuosimalli | 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 |
| Korimalli | T-Model |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 130 kattotelineet Mercedes E-sarja T-Model (S212) 2009-2016” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.