| Paino | 2,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Suzuki |
| Malli | IGNIS |
| Vuosimalli | 2003, 2002, 2001, 2000 |
| Korimalli | Hatchback |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 130 kattotelineet Suzuki IGNIS I (FH) 2000-2003” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.