| Paino | 3,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | BMW |
| Malli | 1-sarja |
| Vuosimalli | 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 |
| Korimalli | Hatchback |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus S-FIX 110 kattotelineet BMW 1-sarja Hatchback (E81) 2007-2012” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.