| Paino | 3,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Opel |
| Malli | ASTRA |
| Vuosimalli | 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 |
| Korimalli | Hatchback |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus S-FIX 110 kattotelineet Opel ASTRA H Hatchback (A04) 2004-2010” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.