| Paino | 3,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | I |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Subaru |
| Malli | OUTBACK |
| Vuosimalli | 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014 |
| Korimalli | Station Wagon |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus S-FIX 110 kattotelineet Subaru OUTBACK IV (BS) 2014-2020” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.