| Paino | 3,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | I |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Toyota |
| Malli | AURIS |
| Vuosimalli | 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 |
| Korimalli | Farmari |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus S-FIX 110 kattotelineet Toyota AURIS Farmari (E18) 2013-2019” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.