| Paino | 3,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | I |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A3 |
| Vuosimalli | 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 |
| Korimalli | Sportback |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus S-FIX 120 kattotelineet Audi A3 Sportback (8PA) 2004-2013” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.