| Paino | 4,3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | I |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Citroen |
| Malli | C4 |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018 |
| Korimalli | Spacetourer |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus S-FIX 130 kattotelineet Citroen C4 Grand C4 Spacetourer (3A_, 3E_) 2018-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.