93,90 €

932-034 CRUZ lukkosarja (4 kpl) 22,90 €
Toimitusaika 5-10 arkipäivää
Tuotetunnus (SKU):
921-934
Osasto: Kattotelineet
| Paino | 3,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | C-sarja |
| Vuosimalli | 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993 |
| Korimalli | T-Model |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SR+120 kattotelineet Mercedes C-sarja T-Model (S202) 1993-2000” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.