93,90 €

932-034 CRUZ lukkosarja (4 kpl) 22,90 €
Toimitusaika 5-10 arkipäivää
Tuotetunnus (SKU):
921-934
Osasto: Kattotelineet
| Paino | 3,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Mini |
| Malli | COUNTRYMAN |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 |
| Korimalli | Crossover |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SR+120 kattotelineet Mini COUNTRYMAN (F60) 2017-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.