93,90 €

932-034 CRUZ lukkosarja (4 kpl) 22,90 €
Toimitusaika 5-10 arkipäivää
Tuotetunnus (SKU):
921-934
Osasto: Kattotelineet
| Paino | 3,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Opel |
| Malli | ASTRA |
| Vuosimalli | 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998 |
| Korimalli | Caravan |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SR+120 kattotelineet Opel ASTRA G Caravan (T98) 1998-2004” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.