98,90 €

932-034 CRUZ lukkosarja (4 kpl) 22,90 €
3 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Tuotetunnus (SKU):
921-936
Osasto: Kattotelineet
| Paino | 3,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | GALAXY |
| Vuosimalli | 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995 |
| Korimalli | MPV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SR+130 kattotelineet Ford GALAXY Mk1 (WGR) MPV 1995-2000” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.