| Paino | 4,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | FOCUS |
| Vuosimalli | 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998 |
| Korimalli | Hatchback |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus ST110 kattotelineet Ford FOCUS Mk1 Hatchback (DAW, DBW) 1998-2005” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.