| Paino | 4,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A3 |
| Vuosimalli | 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 |
| Korimalli | Sportback |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus ST120 kattotelineet Audi A3 Sportback (8VA, 8VF) 2013-2020” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.