| Paino | 4,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 60 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Land Rover |
| Malli | FREELANDER |
| Vuosimalli | 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus ST130 kattotelineet Land Rover FREELANDER 2 SUV (L359) 2006-2012” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.