| Paino | 4,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 60 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Land Rover |
| Malli | RANGE ROVER EVOQUE |
| Vuosimalli | 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus ST130 kattotelineet Land Rover RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2011-2019” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.