| Paino | 4,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Nissan |
| Malli | NAVARA |
| Vuosimalli | 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 |
| Korimalli | Pickup |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus ST130 kattotelineet Nissan NAVARA NP300 Navara Pick-up (D40) 2005-2015” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.