| Paino | 5,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 60 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 135 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | RANGER |
| Vuosimalli | 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011 |
| Korimalli | Pickup |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus ST135 kattotelineet Ford RANGER Mk3 (TKE) 2011-2019” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.