| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | C |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | FOCUS |
| Vuosimalli | 2011, 2010, 2009, 2008 |
| Korimalli | Farmari |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX120 kattotelineet Ford FOCUS Mk2 Farmari (DA_, FFS, DS) 2008-2011” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.