| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | C |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | GALAXY |
| Vuosimalli | 2010, 2009, 2008, 2007 |
| Korimalli | MPV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX120 kattotelineet Ford GALAXY Mk2 (WA6) MPV 2007-2010” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.