| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Honda |
| Malli | HR-V |
| Vuosimalli | 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999 |
| Korimalli | Crossover |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX120 kattotelineet Honda HR-V I (GH) 1999-2005” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.