| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | C |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Land Rover |
| Malli | DISCOVERY |
| Vuosimalli | 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX120 kattotelineet Land Rover DISCOVERY IV (L319) 2009-2017” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.