| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Mazda |
| Malli | 5 |
| Vuosimalli | 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX120 kattotelineet Mazda 5 (CR19) 2005-2010” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.