| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Mazda |
| Malli | 5 |
| Vuosimalli | 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010 |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX120 kattotelineet Mazda 5 (CW) 2010-2018” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.