| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | E-sarja |
| Vuosimalli | 2016, 2015, 2014, 2013 |
| Korimalli | Sedan |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX120 kattotelineet Mercedes E-sarja Sedan (W212) 2013-2016” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.