| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | AMAROK |
| Vuosimalli | 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010 |
| Korimalli | Pickup |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX120 kattotelineet Volkswagen AMAROK Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2010-2016” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.