| Paino | 4,3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Dacia |
| Malli | LOGAN |
| Vuosimalli | 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 |
| Korimalli | Sedan |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX130 kattotelineet Dacia LOGAN II Sedan (L8) 2013-2020” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.