| Paino | 4,3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Land Rover |
| Malli | RANGE ROVER |
| Vuosimalli | 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX130 kattotelineet Land Rover RANGE ROVER II (P38A) 1995-2002” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.