| Paino | 4,3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Peugeot |
| Malli | 5008 |
| Vuosimalli | 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010 |
| Korimalli | Van |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX130 kattotelineet Peugeot 5008 I (0U_, 0E_) 2010-2017” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.