| Paino | 4,3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Renault |
| Malli | MODUS / GRAND MODUS |
| Vuosimalli | 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 |
| Korimalli | MPV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX130 kattotelineet Renault MODUS / GRAND MODUS (F, JP) 2004-2012” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.