239,90 €
Toimitusaika 5-10 arkipäivää
Mittataulukko
| Size | UK | US | EU | Japan |
| XS | 6 - 8 | 4 | 34 | 7 |
| S | 8 -10 | 6 | 36 | 9 |
| M | 10 - 12 | 8 | 38 | 11 |
| L | 12 - 14 | 10 | 40 | 13 |
| XL | 14 - 16 | 12 | 42 | 15 |
| XXL | 16 - 28 | 14 | 44 | 17 |
Tuotetunnus (SKU):
V09
Osastot: Vetokoukut ja sähkösarjat, Vetokoukut, Kiinteät vetokoukut
| Paino | 27 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Nissan |
| Malli | PATROL |
| Korimalli | SUV |
| Vuosimalli | 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986 |
| Brändi | Auto-Hak |
| Koukku tyyppi | Kiinteä |
| D-arvo | 16,63 kN |
| Vetomassa | 3000 kg |
| Aisapaino | 100 kg |
| Paino | 27,5 kg |
| Puskurin irroitus | Kyllä |
| Puskurin leikkaus | Ei |
| Vetokoukun hyväksyntänumero | e20*94/20*0617*00 |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vetokoukku kiinteä Nissan Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 01/1986-02/1998” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.