258,90 €
Toimitusaika 5-10 arkipäivää
Mittataulukko
| Size | UK | US | EU | Japan |
| XS | 6 - 8 | 4 | 34 | 7 |
| S | 8 -10 | 6 | 36 | 9 |
| M | 10 - 12 | 8 | 38 | 11 |
| L | 12 - 14 | 10 | 40 | 13 |
| XL | 14 - 16 | 12 | 42 | 15 |
| XXL | 16 - 28 | 14 | 44 | 17 |
Tuotetunnus (SKU):
G70
Osastot: Vetokoukut ja sähkösarjat, Vetokoukut, Kiinteät vetokoukut
| Paino | 24 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Opel |
| Malli | MOVANO |
| Korimalli | Lava / alusta |
| Vuosimalli | 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010 |
| Brändi | Auto-Hak |
| Koukku tyyppi | Kiinteä |
| D-arvo | 17,3 kN |
| Vetomassa | 3500 kg |
| Aisapaino | 120 kg |
| Paino | 24,4 kg |
| Puskurin irroitus | Ei |
| Puskurin leikkaus | Ei |
| Vetokoukun hyväksyntänumero | e20*94/20*1622*00 |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vetokoukku kiinteä Opel Movano B Flatbed Kuorma-auto / Alusta (X62) 05/2010-12/2021” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.