218,90 €
1 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Mittataulukko
| Size | UK | US | EU | Japan |
| XS | 6 - 8 | 4 | 34 | 7 |
| S | 8 -10 | 6 | 36 | 9 |
| M | 10 - 12 | 8 | 38 | 11 |
| L | 12 - 14 | 10 | 40 | 13 |
| XL | 14 - 16 | 12 | 42 | 15 |
| XXL | 16 - 28 | 14 | 44 | 17 |
Tuotetunnus (SKU):
G83
Osastot: Vetokoukut ja sähkösarjat, Vetokoukut, Kiinteät vetokoukut
| Paino | 20 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Opel |
| Malli | VIVARO |
| Korimalli | Kombi |
| Vuosimalli | 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014 |
| Brändi | Auto-Hak |
| Koukku tyyppi | Kiinteä |
| D-arvo | 13,58 kN |
| Vetomassa | 2500 kg |
| Aisapaino | 100 kg |
| Paino | 20,9 kg |
| Puskurin irroitus | Ei |
| Puskurin leikkaus | Ei |
| Vetokoukun hyväksyntänumero | E20-55R-02 6391 |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vetokoukku kiinteä Opel Vivaro B Combi (X82) 06/2014-12/2019” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.