282,90 €
L2 ja L3 kokoluokan malleihin.
Toimitusaika 5-10 arkipäivää
Mittataulukko
| Size | UK | US | EU | Japan |
| XS | 6 - 8 | 4 | 34 | 7 |
| S | 8 -10 | 6 | 36 | 9 |
| M | 10 - 12 | 8 | 38 | 11 |
| L | 12 - 14 | 10 | 40 | 13 |
| XL | 14 - 16 | 12 | 42 | 15 |
| XXL | 16 - 28 | 14 | 44 | 17 |
Tuotetunnus (SKU):
G111
Osastot: Vetokoukut ja sähkösarjat, Vetokoukut, Kiinteät vetokoukut
| Paino | 27 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Renault |
| Malli | MASTER |
| Korimalli | Van |
| Vuosimalli | 2025, 2024 |
| Brändi | Auto-Hak |
| Koukku tyyppi | Kiinteä |
| D-arvo | 16,0 kN |
| Vetomassa | 3055 kg |
| Aisapaino | 150 kg |
| Paino | 27,1 kg |
| Puskurin irroitus | Ei |
| Puskurin leikkaus | Ei |
| Vetokoukun hyväksyntänumero | E20 55R-03 7107 |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vetokoukku kiinteä Renault Master IV Umpikori (F8__) 06/2024-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.