| Paino | 4,4 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 50 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 50x30x1,5 mm |
| Pituus | 145 cm |
| Merkki | Hyundai |
| Malli | STARIA |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021 |
| Korimalli | Bussi |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “2x bars CRUZ Cargo Xpro 2022 SF145 kattotelineet Hyundai STARIA Bussi (US4) 2021-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.