| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 50 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 52×35 mm |
| Pituus | 138 cm |
| Merkki | Hyundai |
| Malli | STARIA |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021 |
| Korimalli | Bussi |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Alu Cargo AF2-138 kattotelineet Hyundai STARIA Bussi (US4) 2021-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.